Dane firmy:

Artur Niewęgłowski

Hidden stuff

Stwosza 7

42-610 Miasteczko Śląskie

REGON: 368093806

NIP: 645-255-25-05

✉ 5like@kontakt.pl

☎ 881326739

OGÓLNE:
• Firma „Hidden Stuff” jest odpowiedzialna za stworzenie kampanii marketingowej/reklamowej mającej na celu wypromowanie treści zgodnej z zakupioną przez klienta usługą.
• Nasza firma zabrania korzystania z serwisu w celach niezgodnych z prawem oraz szerzących nienawiść za pomocą wykupionych usług.
• Wszelkie formy nawiązywania z nami współpracy (przez strone jak i przez kontakt indywidualny) są rozumiane jako akceptacja regulaminu.
• Dane osobowe podane w formularzu kupna będą przetwarzane przez stronę do poprawnego zaksięgowania wpłaty oraz zidentyfikowania kupującego 

  • Strona nie weryfikuje prawdziwości opinii na niej zamieszczonych. Jedyną możliwą oceną do dodania jest ocena w postaci gwiazdki na stronie produktu, którą może oddać każdy klient.

Zasady działania:
• Klient dokonujący zakupu na naszej stronie, akceptuje regulamin dzięki któremu powierza nam ustaloną w umowie kupna-sprzedaży kwotę pieniężną na którą składa się budżet na kampanię oraz prowizja dla serwisu za jej realizacje.
• Kampanie, które są realizowane przez nasz serwis pochodzą z reklam w serwisach ADS do tego przeznaczonych przez właścicieli serwisu na którym kampania ma zostać zrealizowana. Kampanie realizujemy również dzięki zagranicznym dostawcom z poza UE, którzy dzięki przeprowadzaniu kampanii w Państwach, które posiadają dużo niższe stawki reklamowe, są w stanie zaoferować niższą cenę, uwzględniając swoją własną prowizje. W tym przypadku działamy jako tzw. „reseller” usług z innych serwisów. Korzystamy tylko z serwisów, które mają w swojej ofercie pozyskiwanie poprzez reklamę ADS i nas o tym zapewnili. Na tę kwotę pozyskania składa się również podatek VAT od importu usług z poza UE. Niska cena kampanii zagranicznych, spowodowana jest tym, iż w tych krajach, w których przeprowadzamy kampanię, by pozyskać umówioną liczbę, stawki reklamowe są najniższe na świecie. Jeśli klient wyrazi chęć określenie stosownego kraju, w którym mamy pozyskiwać zasięgi, może to zrobić po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu nowej ceny za realizację usługi, która będzie uzależniona od kosztów przeprowadzenia kampanii w wybranym przez klienta kraju. Posiadamy podstawowy certyfikat agenta Google ADS.
• Nie jesteśmy właścicielami żadnych kont, które pozyskujemy. Jeśli kampania uwzględnia Polskie zasięgi, pozyskujemy je jak wyżej dzięki kampanii ADS, lub kampanii w zewnętrznych serwisach, np na blogach, w kampaniach mailowych, dzięki reklamom Google. Jeśli klient chce pozyskać większą liczbę zasięgów niż przewidziana w ofercie, powinien się z nami skontaktować drogą mailową, w celu ustalenia nowej, wyższej kwoty za kampanię, z uwagi na to, iż po przekroczeniu pewnej liczby, w zależności od rodzaju usługi, nakłady potrzebne na kampanię rosną.
• Nie zbieramy żadnych informacji nt. klienta poza tymi potrzebnymi do zaksięgowania wpłaty i wymaganymi przez Polskie prawo.

SPOSÓB REALIZACJI: 

• W momencie zaksięgowania płatności przez stronę, przyjmujemy zlecenie utworzenia kampanii. Od tego czasu mamy 24h (lub więcej, jeśli tak jest przewidziane w informacji o dostawie) na realizacje.

• Treść wskazana do promocji, którą pozyskujemy dzięki linku dołączonego do zamówienia, zostaje wykorzystywana jako cel kampanii, którą tworzymy na Instagramie, Google ADS, YouTube, Facebook, TikTok, twitch, lub innych serwisach które zostały przewidziane w oferowanych przez nas usługach. Korzystamy również ze stron trzecich, wtedy działamy jako reseller. Wykorzystujemy strony Polskich firm jak i również zagranicznych. W takim przypadku pobieramy tylko marżę za zlecenie przeprowadzenia kampanii osobie trzeciej.

• W cenę usługi wliczony jest budżet jaki przeznaczamy na kampanie jak i koszt marży za którą operujemy całym procesem oraz wszelakie podatki.

• Naszym celem jest pozyskanie zbliżonej liczby określonych przyrostów w zamówieniu, za pomocą kampanii sponsorowanych w serwisach jak Google ADS, YouTube, Facebook, TikTok, twitch. Liczba pozyskań może się różnić do 10% Państwa materiał po utworzeniu kampanii wyświetla się na w/w stronach, w celu pozyskania stosownej liczby przyrostów.

• Jeśli np. zamówienie dt. 10.000 wyświetleń na YouTube, konfigurujemy kampanię tak by trafiała do odbiorców znajdujących się na terenie Polski, w jak najniższym możliwym do tego koszcie, chyba iż klient zażyczy inaczej. Możliwe jest określenie grupy odbiorców, ponieważ serwisy takie jak Instagram, youtube i inne, umożliwiają kierowanie na odbiorców, jednakże taka informacja musi być poprzedzona wcześniejszym kontaktem, ponieważ zakupiona liczba domyślnie kierowana jest na jak najtańszych odbiorców, tak by umożliwić Państwu jak najtańsze pozyskanie przyrostów pod materiałem.

• Jesteśmy agencją reklamową, która wyszła do was z pomysłem mini-kampanii. Znajdujemy się pod adresem https://www.rocketag.pl/ Od lat tworzymy dla Państwa kampanie reklamowe, promocyjne, marketingowe, sponsorowane oraz wszelakie inne tego typu zlecenia. Kampanie są realizowane z należytą starannością i dbaniem o to, by wcześniej określony budżet nie został przekroczony. 

• Jeśli budżet kampanii zostanie przekroczony względem kwoty określonej w umowie kupna/sprzedaży, koszt kampanii pokrywa sprzedający.

• Należy pamiętać, iż kampanie przez nas tworzone, są tworzone stricte na serwisach do tego przeznaczonych, z równoczesnym opłaceniu podatku VAT-UE. Po stronie kupującego nie są naliczane żadne dodatkowe koszty z uwagi na import usług z tychże serwisów. Wszystkie dodatkowe koszty pokrywamy My.

• Nie oferujemy usług, które moga działać krzywdząco, zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia, jeśli dotyczy ono np. kampanii politycznej, mającej na celu atak któreś ze stron, lub jest wymierzona w jakąś osobę/organizację. Nie realizujemy również zamówień w postaci pisania fałszywych recenzji, opinii nt. danego produktu, wywierania jednej opinii, określonej przez klienta itp. Kampanie są skierowane głównie dla osób prywatnych, którzy nie wykorzystują jej w żaden z w/w opisów. Jeśli klient zatai przed nami, w jakim celu podjął z nami współpracę, nie bierzemy odpowiedzialności za poczynania klienta i wyrażamy głęboki sprzeciw, przeciw wszelkim niemoralnym intencjom. Nie oferujemy promocji postów sponsorowanych, w których klient promuje jakiś produkt/usługę. W przypadku odmowy zrealizowania zamówienia klient otrzymuje natychmiastowy zwrot na swoje konto bankowe.

• Jeśli kampania wymaga więcej niż podania linku, należytym jest umożliwienie nam poprzez ustawienia ról na stronie, udostępnienie roli, tak byśmy mogli zarządzać kampanią na Państwa koncie. 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest CashBill

Zwroty: 

• Na podstawie ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r., Klient ma prawo odstąpienia od umowy do 14 od momentu dostarczenia produktu bez podawania przyczyny.
• Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. 
• Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy Sklep w pełni wywiązał się z zawartej umowy kupna/sprzedaży. Pomyłki oraz niedopatrzenia klienta nie podlegają prawu zwrotu.
• W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. 
• Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kampania została już rozpoczęta. Zwrot przysługuje, tylko dla usług, których realizacja nie nastąpiła, lub nastąpiła w części. W przypadku niezrealizowania części zamówienia, zwrot przysługuje tylko tej części. Przykładowo 100szt. w cenie 100zł z czego niezrealizowane zostało 20szt. odpowiada zwrotowi 20zł. (w przypadku zamówienia kilku sztuk danej usługi, gdy została zrealizowana np. 1 na 3 sztuki). Pakiety usług nie dzielą się. 

Reklamacje:

• Jeżeli kupiony towar ma wadę, konsument może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową(przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy). 
• Takową reklamacje należy złożyć drogą mailową na adres: kontakt@5like.pl lub listownie Miasteczko Śląskie 42-610 ul. Stwosza 7 w formie dowolnej.
• Produkt podlega reklamacji jeśli:

  1. nie ma właściwości, które Produkt tego rodzaju powinien mieć ze względu na cel w Umowie Sprzedaży oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia;
  2. nie ma właściwości, o których istnieniu Sprzedawca zapewnił Klienta, w tym przedstawiając próbkę lub wzór;
  3. nie nadaje się do celu, o którym Klient poinformował Sprzedawcę przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a Sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia;
  4. została Klientowi wydana w stanie niezupełnym.

• Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji najpóźniej w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia przez Konsumenta.
• Podstawa prawna z dnia 25 maja 2014 (Dz.U. 2014 poz. 827).

  • Sprzedający usługę „Prowadzenie konta na Instagramie”, bądź „Prowadzenie konta na Instagramie PREMIUM” nie odpowiada za błędy podczas prowadzenia konta, ani za wszelakie nieporozumienia, czy problemy zrealizowaniu zamówienia. 

Informacja handlowa/newsletter:

• Klient może wyrazić dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji handlowych, marketingowych oraz wszelkich informacji dotyczących zmian w sklepie na wskazany przy rejestracji przez niego adres.
• Świadczenie w/w usługi jest bezpłatne i zawsze będzie bezpłatne!
• Klient w każdym momencie może zrezygnować ze świadczenia tejże usługi wysyłając nam wiadomość o chęci zrezygnowania z tejże usługi na adres email: kontakt@5like.pl lub listownie na adres Miasteczko Śląskie 42-610 ul. Stwosza 7. Klient w takim wypadku jest zobowiązany do podania adresu email z którego zarejestrował się w sklepie w celu zidentyfikowania go z kontem należącym do jednostki.

Konto klienta w serwisie:

• Klient w ramach korzystania z serwisu może założyć konto, które pozwoli mu na szybsze spersonalizowanie zakupów. Konto pozwala na dostęp do newslettera, zmianę danych wysyłkowych, korzystanie z promocji przygotowanych dla zarejestrowanych klientów. Dokonywanie zakupów jest możliwe bez rejestrowania się w sklepie.
• Sklep nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta w serwisie. Konto jest bezpłatne i zawsze będzie bezpłatne.
•  Każdy klient w dowolnym momencie ma możliwość usunięcia konta w serwisie. Usunięcie konta powinno odbyć się poprzez wiadomość mailową na adres kontakt@5like.pl lub listownie na adres Miasteczko Śląskie 42-610 ul. Stwosza 7

 W zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną przez Sklep, niniejszy Regulamin stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.